KDO JSME

MASÉRNA NA DLANI JE SVĚT OTEVŘENÝ VŠEM, KTEŘÍ SE AKTIVNĚ ZAJÍMAJÍ O MASÉRSTVÍ

Jsme tu pro všechny kdo se aktivně zajímají o masérství, kdo chodí na masáže, kdo milují masáže a doteky, kdo se seberealizují skrze masérství nebo tento obor chápe jako svou praktickou duchovní cestu.

Spojujeme do sebe, jakoby do jedné dlaně, vlastní autorské masérské metody a postupy, které jsme vymysleli a které vyučujeme, naše dlouholeté zkušenosti z mnoha oborů, skvělou pověst našeho jména a značky, perfektní maséry s otevřeným srdcem, profesionálním, přitom lidským přístupem a se skutečným zájmem o vaše trápení a bolesti, a špičkové prostředí maséren na různých místech ČR.

Je snadné se k nám dostat, doslechnout se o nás, potkat nás na veřejných akcích, zjistit si o nás potřebné informace a reference. Je snadné začít využívat našich služeb, účastnit se akcí, nechat se vést vzdělávacím programem a stát se jedním z nás.

Naší snahou je, aby vás svět Masérny Na Dlani na první pohled něčím zaujal, aby vám ladil do oka a líbilo se vám se na něj dívat. Tím však naše snaha nekončí. Chceme, abyste se u nás snadno vyznali, zorientovali se a využívali všech možností, které s Masérnou Na Dlani máte.

Snahou našich masérů je tvořit příkladný aktivní masérský život nejen každý sám za sebe, ale i všichni společně jako tým. Neseme v sobě hrdost a vědomí, že jsme součástí jedné rodiny, jedné myšlenky, že se zasluhujeme o jeho čerstvost, atraktivitu, čistotu, ryzost a jiskru.

O NAŠÍ PRÁCI

NAŠÍM HLAVNÍM KRÉDEM JE HLEDÁNÍ CEST K PŘIROZENÉ JEDNODUCHOSTI

Za každou velkou složitostí, trápením, bolestí či blokem vidíme ukrytou spoustu maličkých jednoduchostí, které někdo nebo něco vměstnalo v příliš krátkém čase na příliš malé místo a nedovolil jim se nadechnout ani zazářit, ani se ukázat v celé své kráse. Nejsou naplněné a čekají na čas, až předají svá poselství. Víme, že každá z těch maličkých jednoduchostí se touží ukázat. Proto hledáme pouze snadná a přirozená řešení.

Smyslem naší práce je poskytovat účinnou pomoc od bolestí, bloků, trápení a černého bahna postupně na všech úrovních. Začínáme na fyzické spojené s tělem, stravou, pitím, pohybem a dýcháním. Následuje psychická úroveň, kde řešíme emoční závady. Nakonec se dostáváme až k duševní rovině, kde řešíme otázku vnitřní motivace k životu, k uzdravení, ke změně, k ukončení starého a započetí nového, aj.

Pomáháme vám tak, abyste si dokázali pomoci sami. Aktivně vás zapojujeme do řešení. Podílíme se na něm všichni společně – jsme tedy společníci! 

O NAŠÍ HISTORII

VŠE ZAČALO V ROCE 2002

Zakladatelem Masérny Na Dlani je Marek Ščotka. který v současné době už v ní aktivně nepůsobí, ale nadále spolupracuje z povzdálí jako čestný člen týmu, mentor, rádce, průvodce masérů a lektor.

Masérna Na Dlani vznikla 1. 9. 2002. Byla založena na velké touze poznávat lidi zblízka, poznávat, jak funguje lidské tělo, myšlení a vztahy na všech možných úrovních. Na začátku byla obrovská úcta k zázraku Stvoření a Života, k člověku jako ucelené bytosti, k jeho tělu, mysli i duši, k oboru masérskému a léčitelskému, k možnostem seberealizace a trvalého odborného i osobního růstu jeho prostřednictvím.
Od samého počátku se Masérna Na Dlani zaměřuje na hledání cest ke každému klientovi individuálně zvlášť, na poskytování ucelených masérských, terapeutických a poradenských služeb. Tohle nás opravdu baví, tomu rozumíme, do toho investujeme čas, peníze a energii a stále se aktivně rozvíjíme.

Po 13 letech, 1.9 2015 Marek Ščotka předal Masérnu Na Dlani do rukou svému žákovi a novým leadrem se stal Honza Skura. Samozřejmě došlo i k přirozeným a plynulým změnám v týmu, kdy někteří členové cítili touhu se osamostatnit, jiní se vrátili, 3 členky týmu odešly se věnovat radostným „povinnostem“ maminek a začal se tak tvořit nový tým masérů, které stále spojuje láska a úcta k tomu co dělají a hrdost, že jsou členy Masérny Na Dlani.

O NAŠICH MASÉRECH

Náš masérský tým tvoří skupina nadšenců do masérství, alternativní diagnostiky a terapie. Svou práci bereme jako své životní poslání, způsob seberealizace a praktickou duchovní cestu. Každý z nás se soustředí na něco jiného. Pomáháme sobě a druhým na cestě za zdravím, harmonií, za dobrými vztahy i mravy, za poznáním a sdílením. Pořád se máme co učit i co předávat. Děláme to prostřednictvím našich služeb, kurzů, workshopů, přednášek, osobních konzultací nebo veřejných akcí. 

O NAŠEM DEPOZITNÍM MASÉRSKÉM TÝMU  

Od roku 2012 u nás funguje depozitní masérský tým. Jedná se o námi vyškolené maséry, kteří mají naše vzdělání a ovládají naše know-how, ale nejsou dosud členy hlavního masérského týmu. Podílí se na zajišťování našich zakázek pro různé firmy, hotely, cestovní kanceláře, agentury, a to jak na území ČR, tak i v zahraničí. Podílí se také na našich veřejných akcích.

O NAŠEM VZDĚLÁVACÍM PROGRAMU

V roce 2006 jsme spustili do provozu náš vlastní vzdělávací systém pro začínající a cizí maséry. Umožňujeme v něm naučit se a ovládnout profesionální masérské a diagnostické techniky, naučit se podnikání v tomto oboru krok za krokem. Pro úspěšné absolventy máme připravenu možnost nezávazné spolupráce v rámci Depozitního masérského týmu příp. později členství v hlavním týmu masérů a budování si kariéry.

O NAŠICH KLIENTECH

Za dobu naší existence jste se už mnozí z vás přesvědčili o tom, že profesionalita, odbornost a citlivý lidský přístup je pro nás důležitým aspektem ve všem, co a jak děláme. Mnozí jste se stali našimi přáteli a věrnými fanoušky. Fandíte nám, podporujete a propagujete, dáváte na nás krásné reference ve vašem okolí. Jste naší nejlepší vizitkou. Děkujeme vám za to.