NAŠE SLUŽBY

Pro FIRMY

Aktivní odpočinek při práci. Způsob uvolnění a načerpání nové energie, zlepšení nálady a mezilidských vztahů a zvýšení výkonu. To vše propojují naše služby pro firmy přímo na pracovišti. Vy nám zajistíte jen prostor a my si veškeré zázemí dovezeme k vám. Díky širokému týmu masérů zabezpečíme i rozsáhlejší akce a ani počasí si na nás nepřijde, neboť disponujeme vlastními vytápěnými stany.

MASÁŽE DO FIREM

Máme přijet i  k vám?

KONTAKTUJTE NÁS

PRO FIRMY

Masáže ve firmě

Masáže přímo u vás v kanceláři. Veškeré potřebné vybavení si maséři vezou sebou. Vy jen vyčleníte prostor. Lze masírovat i vsedě, přímo na kancelářském křesle. Zaměstnanci nemusejí opouštět budovu a odpočinou si.

MASÁŽE VE FIRMĚ

Nejčastěji využívané masáže

Krátké masáže | 15 minut vsedě

Zaměřeno na rozmasírování krku a horní části zad, popřípadě paží. Masáž lze provádět i přes oblečení, takže není nutné se vysvlékat. Odplavení stresu či „první pomoc“ při bolesti.

Delší masáže | 30 minut vleže, či vsedě

Před každou masáží se klient domluví s masérem, jaké má představy, obtíže apod. a on podle toho zvolí vhodnou masáž. Záleží na klientovi, co od masáže očekává, zda relaxaci a spíše psychický oddych, nebo dynamičtější energické nabuzení či zbavení se bloků na těle.

Možnost výběru olejových masáží, či bezolejové vysoce relaxační tlakové masáže celého těla přes oblečení a přes deku (Cover masáž). U olejových masáží masér také na začátku „oťapká“ celé tělo od hlavy až k patě, aby zjistil případné bloky, a následně odkryje pouze tu část, kterou bude masírovat.

Relaxační masáže | 60 minut

Relaxační masáže Na Dlani představují skupinu masáží, při kterých klademe důraz na hluboký zážitek z každé fáze masáže, z dokonalého odpočinku, z možnosti se na chvíli zastavit a vypnout, z možnosti znovu navázat kontakt hlavy a ostatních částí těla. Relaxační masáže Na Dlani vás vrátí do vašeho těla. Doplňujeme je o vědomou práci s energií Reiki, tzv. harmonizaci a „dobíjení baterek“. Pocítíte velkou regeneraci fyzických i psychických sil, větší nadhled a optimismus.

Intuitivní masáže | 90 minut

Intuitivní léčebné masáže Na Dlani jsou hlavní vlajkovou lodí Masérny Na Dlani, mistrovskou třídou masáží. Představují skupinu zcela originálních druhů masáží, které provádějí velmi zkušení maséři, skuteční mistři svého oboru. Mají rozsáhlé diagnostické i terapeutické znalosti a schopnosti, dobré znalosti alternativního léčitelství, psychosomatiky a etikoterapie, vysoký morální kredit, rozsáhlé životní zkušenosti a velký všeobecný přehled. Intuitivní léčebné masáže Na Dlani podobně jako v bylinkářství skládáme každému klientovi individuálně na míru jako mix různých metod s ohledem na zvolený cíl. Komplexní účinky intuitivních léčebných masáží Na Dlani promyšleně aktivují a podporují úžasné samoléčebné schopnosti těla. Po masáži následuje konzultace a zpětná vazba.

NAŠE SLUŽBY

Ostatní služby

Ranní masáže

Příjemné nastartování do pracovního dne. Kratší energické masáže přímo ve firmě. Možno spojit také se snídaní.

Cvičení a masáže

Kontrolované cvičení osobním trenérem a následná masáž pro rychlejší regeneraci je dokonalým spojením aktivního odpočinku, který vede k vyčištění si hlavy a zlepšení kondice a tím k lepšímu soustředění a vyšší výkonnosti. Vše u vás ve firmě či individuálně v našich masérnách.

Firemní akce a večírky

Příjemné překvapení na firemních akcích, možnost využít při promo eventech. Disponujeme vlastními stany, takže ani venkovní akce nejsou pro nás překážkou. Díky širokému týmu maséru, zajistíme až 15 masérů na akci, jsme schopni zvládnout velký počet klientů.

Kurzy masáží pro zaměstnance a jejich rodiny

Naučíme vaše zaměstnance a jejich blízké jak jednoduše si pomoci od bolesti zad či únavy. Nemusíte být masér, abyste si věděli rady. Naše masérské techniky jsou srozumitelné a určeny pro každého.

Workshopy a přednášky

Zajímavá témata ohledně zdraví, stravy, pohybu či mezilidských vztazích.

Benefit programy zaměstnancům

Odměnit své zaměstnance můžete i dárkovými poukazy na naše masérské služby (masáže, kurzy, workshopy atd..)

Sportovní akce

Zajistíme podporu závodních týmů či jednotlivců během závodu. Ať už jste organizátor akce a chcete regeneraci pro účastníky nebo vaše firma má svůj vlastní tým, postaráme se o zdravotní péči.