JSME VÁM BLÍŽ

Masérská TOUR

Proč být zavřeni v masérně, když můžeme být lidem blíže, můžeme se s nimi potkávat na festivalech, v ulicích, u vody, zkrátka všude kde se nám zlíbí. Tato myšlenka je neodmyslitelně spojena s fungováním a filozofií Masérny Na Dlani.

No a protože venkovní masáže, kdy vám vánek čechrá vlasy, atmosféra masáže je dokreslena přírodní scenérii, rozhodli jsme se vybavit se i vlastními masérskými stany, tak abychom vám zabezpečili pohodlí tak jako u nás v kamenné masérně, ale přitom si užívali všech výhod venkovních masáží. No a protože každý z našich masérů se věnuje v životě i jiným věcem, zkušenosti z organizování akcí nám nechyběly. Velkou zkouškou naší připravenosti byl projekt „Hlučínské léto Na Dlani 2012“, kdy jsme každý víkend , po celé léto, vytvořili mobilní masérské zázemí na Hlučínské štěrkovně nedaleko od Ostravy. Pro návštěvníky areálu bylo ve velkém stanu nachystáno 5 masérských stolů, o ratolesti bylo postaráno v našem dětském koutku, no a pro starší jsme měli aktivní zábavu v podobě skákacích bot či mobilní posilovny. Samozřejmě nechyběly workshopy a besedy.

 

MASÉRSKÁ TOUR

Oficiální název

Chuť pokračovat v poutích po republice pokračovala. Poprvé se název Masérká TOUR objevil v létě 2014, kdy jsme poprvé vyrazili tzv. naslepo do Litomyšle, kam nás pozvala naše dlouholetá kamarádka. Nabalili jsme stany a vyrazili. Byli jsme mile překvapeni, že hned první den jsme masírovali celý den (2 maséři) a druhý den k nám začali chodit lidé na doporučení od těch, co k nám zavítali první den. Po tomto námi opravdu nečekaném ohlasu jsme si řekli, že zkusíme přijet za měsíc opět. A tak to vše začalo.

MASÉRSKÁ TOUR

Kde nás potkáte

Litomyšl | Třinec | Příbor | Olomouc

MASÉRSKÁ TOUR

Chcete nás i ve vašem městě?

KONTAKTUJTE NÁS

MASÉRSKÁ TOUR

Jak to probíhá

Maséři z Masérny Na Dlani na cestách po ČR pravidelně jednou v měsíci navštěvují vybraná města a celý den jsou k dispozici na masáže nebo konzultace. Vy tak máte možnost se s námi potkat, seznámit se s atmosférou Na Dlani a okusit naše ruce. Využíváme své znalosti z psychosomatiky, symboliky těla a alternativní diagnostiky při masážích i při osobních konzultacích a terapiích. Máte možnost si rezervovat 60 min nebo 90 min masáž či konzultaci s našimi maséry a to přímo na konkrétní čas. Ceny zůstávají stejné jako u nás v masérnách.