NAŠE SLUŽBY

Pro HOTELY

Stavíme na našem profesionálním přístupu a vlastních masáží z naší dílny. Díky našemu širokému týmu masérů, vzešel z našich  vlastních kurzistů, za které dáme ruku do ohně a kteří mají náš rukopis, docílíme podobných zážitků u všech vašich klientů ať už je masíruje kdokoliv z nás. Přinášíme vám tak vysoký standard služeb, který si troufám říci je u nás ojedinělý.

Počítejte s jednoduchými podmínkami, garantovanou kvalitou masérů a profesionální úrovní služeb, se špičkovou péčí o vaše klienty, přátele nebo kolegy. Samozřejmostí je příjemné vystupování, přehledný systém počítání cen, vyřizování všech náležitostí pouze s jedinou kontaktní osobou. Celá logistika účasti maséra či více masérů, organizace služeb na místě (časový harmonogram) je plně v naší režii atd. Samozřejmostí je komunikace v anglickém jazyce.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Jak to vypadá na místě

Pokud není dohodnuto jinak, přijíždíme na místo dostatečně dopředu kvůli adaptace na prostředí a klidnou přípravu masérského prostoru. Přivezeme si s sebou vše potřebné pro nejlepší možný výkon. Sami bez vaší pomoci zvládneme organizaci masáží i jejich aktuální změny, časový rozvrh masáží, objednávky klientů i vyúčtování ceny. Sami se postaráme také o stravu nebo ubytování.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Objednací doba

Pokud není dohodnuto jinak, konkrétní masáže se objednávají minimálně 24h dopředu, tak abychom vám mohli zabezpečit potřebný počet masérů. Při párových masážích doporučuje objednací dobu alespoň 2 dny předem, v kratším čase se budeme snažit vše zajistit, ale nemůžeme zarčuit.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Jak se postaráme o vaše klienty

Na objednanou masáž si klienti s sebou nemusí brát nic – o vše je u nás postaráno, na vše pamatujeme. Rádi využijeme vašich ručníků v případě, kdy bychom narušili designově působení vaší masérny. V opačném případě nemáme problém si vše potřebné dovézt sebou a vy nám ukážete vyhrazený prostor.

SPOLUPRACUJEME

Kde se s námi potkáte

Hotel

Jan Maria

NAVŠTIVTE

HOTEL

Afrika

NAVŠTIVTE

PENZION

U Fandy

NAVŠTIVTE

SPA & WELLNESS

Čapí Hnízdo

NAVŠTIVTE