NAŠE SLUŽBY

Pro HOTELY

Stavíme na našem profesionálním přístupu a vlastních masáží z naší dílny. Díky našemu širokému týmu masérů, který vzešel z našich  vlastních kurzistů, za které dáme ruku do ohně a kteří mají náš rukopis jsme docílili podobných zážitků u všech klientů ať už je masíruje kdokoliv z nás. Díky tomu jsme mohli začít zabezpečovat chod procedur na více hotelích současně a sbírat tak cenné zkušenosti, které dnes předáváme dál. V současnosti se můžete setkat s našimi maséry na hotelích a penzionech nejen v domovské Ostravě, ale především v Beskydech nebo také v Čechách. Přinášíme vám vysoký standard služeb, který si troufám říci je u nás ojedinělý.

NAŠE SLUŽBY

KONZULTACE

ANALÝZA | SESTAVENÍ PROCEDUR | NASTAVENÍ CENÍKU | BUDOVÁNÍ SPA ČI RELAX ZÓNY  

Máte chuť inovovat nebo dokonce vybudovat zcela nové SPA či relaxační zónu tak, aby byla atraktivní pro hosty? Chcete sestavit nabídku procedur a nevíte si rady? Poradíme vám. Čerpáme z vlastní více než 15 leté praxe z provozování masérského studia a také poskytování služeb v oblasti hotelnictví.

NAŠE SLUŽBY

VZDĚLÁVÁNÍ PERSONÁLU

ZAŠKOLENÍ VAŠEHO PERSONÁLU | PŘÍSTUP KE KLIENTOVI | KURZY MASÁŽÍ 

Klíčovou roli v oblasti poskytování služeb hraje přístup personálu ke klientovi. Ani úžasná a procedura nespasí neotřelé vystupování personálu. Nabízíme vzdělávací kurzy v této oblasti opírající se o naše know – how.

V roce 2006 jsme spustili do provozu náš vlastní vzdělávací systém pro maséry. Vyučujeme originální postupy masáží, kdy je kladen důraz nerušenou relaxaci klienta během masáže s celostním zaměřením. Máte možnost zdarma vyzkoušet naši masáž a sami ochutnat na svém těle. Poté rádi zaškolíme váš personál.

NAŠE SLUŽBY

ZAJIŠTĚNÍ PERSONÁLU PRO SPA

Počítejte s jednoduchými podmínkami, garantovanou kvalitou masérů a profesionální úrovní služeb, se špičkovou péčí o vaše klienty, přátele nebo kolegy. Samozřejmostí je příjemné vystupování, přehledný systém počítání cen, vyřizování všech náležitostí pouze s jedinou kontaktní osobou. Celá logistika účasti maséra či více masérů, organizace služeb na místě (časový harmonogram) je plně v naší režii atd. Samozřejmostí je komunikace v anglickém jazyce.

Stavíme na našem profesionálním přístupu a vlastních masáží z naší dílny. Díky našemu širokému týmu masérů, který vzešel z našich  vlastních kurzistů, za které dáme ruku do ohně a kteří mají náš rukopis, docílíme podobných zážitků u všech vašich klientů, ať už je masíruje kdokoliv z nás.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Jak to vypadá na místě

Pokud není dohodnuto jinak, přijíždíme na místo dostatečně dopředu kvůli adaptace na prostředí a klidnou přípravu masérského prostoru. Přivezeme si s sebou vše potřebné pro nejlepší možný výkon. Sami bez vaší pomoci zvládneme organizaci masáží i jejich aktuální změny, časový rozvrh masáží, objednávky klientů i vyúčtování ceny. Sami se postaráme také o stravu nebo ubytování.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Objednací doba

Pokud není dohodnuto jinak, konkrétní masáže se objednávají minimálně 24h dopředu, tak abychom vám mohli zabezpečit potřebný počet masérů. Při párových masážích doporučuje objednací dobu alespoň 2 dny předem, v kratším čase se budeme snažit vše zajistit, ale nemůžeme zarčuit.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Jak se postaráme o vaše klienty

Na objednanou masáž si klienti s sebou nemusí brát nic – o vše je u nás postaráno, na vše pamatujeme. Rádi využijeme vašich ručníků v případě, kdy bychom narušili designově působení vaší masérny. V opačném případě nemáme problém si vše potřebné dovézt sebou a vy nám ukážete vyhrazený prostor.

SPOLUPRACUJEME

Kde se s námi potkáte

Hotel

Jan Maria

NAVŠTIVTE

HOTEL

Prosper

NAVŠTIVTE

PENZION

U Fandy

NAVŠTIVTE

SPA & WELLNESS

Čapí Hnízdo

NAVŠTIVTE