ZJISTĚTE PŘÍČINU

Osobní konzultace a poradenství

Ne vždy je hned od začátku jasné, co všechno vám můžeme nabídnout vhledem k charakteru vašich potíží a dosud vyzkoušených cest k jejich řešení. Nevíme co všechno, kdo a jak se na vás podepsal a co všechno již bylo ovlivněno.

Ne vždy je možno řešit všechno rovnou masážemi, byť sebekvalitnějšími. Ne vždy jste připraveni nechat na sebe sahat a přitom očekávat zázraky. Vzít to hezky od lesa se nám mnohdy vyplácí. Nejprve je nutné zjistit, co vás trápí, jak z toho ven a kam až jste ochotni změnit váš život a myšlení. K tomu všemu nám slouží osobní konzultace a poradenství. Na ně pak navazuje ucelená terapeutická práce.

OSOBNÍ KONZULTACE

REZERVACE

Nechejte se vést

Odhalte co je ve vás skryto

Naši maséři ovládají kromě masérských dovedností také dovednosti diagnostické, terapeutické a léčitelské. Pomáháme vám odhalovat skryté příčiny a souvislosti vašich neúspěchů, omezujících obav a strachů, stále živých výchovných traumat z dětství a puberty, zdravotních komplikací a nemocí, nevyhovujících vztahů, ztráty životních cílů atd.

Nejprve zjistíme, co se ve vás všechno vlastně děje – rozbory a diagnostika. K odhalení skrytých příčin a souvislostí používáme veřejně známých tradičních i málo známých diagnostických metod. Zjišťujeme jimi, kdo ve skutečnosti jste, k čemu máte přirozené dispozice, jaké máte silné a slabé stránky, na co byste se měli zaměřit, kde je vaše přirozené místo a jaký je váš přirozený životní úkol, s čím a kým můžete počítat a s čím ne. Nastavíte si nové cíle, které vás budou bavit plnit.

Pak dáme všechno dohromady nově tak, aby vám to fungovalo a bavilo. Na co by nám byly dokonalé rozbory, když bychom vám pak neuměli neporadit, co s tím vlastně dělat? Nebojte, máme to tak, že ke každé rozborce vám uděláme i sborku, nenecháme vás na půl cesty „rozdělané“! Poradíme vám zajímavá řešení tak, aby vám fungovala a bavilo vás je plnit. Bude vás to určitě bavit.

MOŽNÁ CESTA

Osobní konzultace

Osobní konzultace jsou jednorázová setkání, během nichž spolu probíráme nejrůznější témata, která potřebujete konzultovat a řešit, která vás osobně zajímají a která souvisí s vašimi životy, rolemi, prací, vztahy, výchovou, kariérou nebo zdravím. Součástí osobních konzultací může být podle potřeby některá z metod alternativní diagnostiky.

MOŽNÁ CESTA

Úvodní diagnostika

Ke zjištění výchozího stavu a možností, jak s vámi pracovat a jak vás vést, k tomu nám slouží úvodní rozhovor. Vedeme jej v duchu etikodiagnostiky. Jeho smyslem je rozbor vašeho celkového momentálního stavu – zdraví, psychických (emočních) a duchovních (motivačních) dispozic. Podíváme se pod pokličku klíčových událostí ve vašem životě a zjistíme, jak spolu souvisí. Dotkneme se vašich silných a slabých stránek, vašeho vztahu k vlastnímu tělu, vašeho dětství, puberty i dospělosti, vašich vztahů s rodiči, partnery, dětmi a ostatním okolím, které ovlivňuje váš život a vaše rozhodování. Podíváme se tak hluboko, vysoko nebo daleko, jak zrovna dovolíte. Zbytek si necháme na příště.

MOŽNÁ CESTA

Pomocné diagnostické metody

V případě, že si budeme potřebovat některé vaše informace potvrdit z více stran, zvolíme doplňující diagnostickou masáž nebo jiný druh čtení informací z vašeho těla, např. pohledovou či dotekovou diagnostiku, numerologický rozbor, živlovou symboliku, výklad karet apod. To vše spolehlivě ovládáme.

MOŽNÁ CESTA

Návrh vhodného řešení

Na základě zjištěných indicií nastavíme cestu ke zvolenému cíli a probereme s vámi její jednotlivé kroky. Samozřejmě nám nepůjde o to, abychom vám něco přikazovali. Dáváme přednost otevřené diskusi a domluvě na tom, co je pro vás reálné splnit a do kdy.

MOŽNÁ CESTA

Etikoterapie neboli nenásilné vedení vaší cestou

Podle domluveného scénáře vás budeme průběžně kontrolovat a vyhodnocovat míru a způsob plnění jednotlivých kroků na cestě k cíli. I přesto, že budeme neustále klást důraz na vaši sebe-disciplinu a měřitelný vývoj (pokrok), budeme je aktuálně upravovat podle aktuálních možností