Z NAŠÍ AUTORSKÉ DÍLNY

Sportovní masáže

Rychlá první pomoc od bolesti, většinou razantnější provedení, okamžitý, ale krátkodobý účinek, usnadnění prvotního odplavení odpadních látek z těla po fyzické zátěži vč. kyseliny mléčné, nabuzení těla před tréninkem – dobrá ochrana svalů, šlach, úponů a kloubů před zničením z nepřiměřené námahy. Plán masáží podle tréninků.

Sportovní masáže Na Dlani představují skupinu originálních druhů masáží zaměřených na okamžitou pomoc a úlevu tělu od jednorázových svalových bolestí z přetížení, na odvádění nahromaděné kyseliny mléčné ze svalů, na uvolňování zablokovaných partií a rozhýbávání pohybového aparátu. Sportovní masáže jsou jednorázové, a proto vhodné vždy jednak po velkém fyzickém výkonu (pro vyčištění), tak také těsně před ním (pro nabuzení). Provádíme je jako částečné nebo celkové, vleže nebo vsedě.

Sportovní masáže jsou rychlé a razantní formy masáží zaměřené výhradně na fyzické tělo a jeho pohybový aparát. Dokáží účinně pomoci k rychlé úlevě svalům a uvolnění kůže. Současně stimulují lokální lymfatické dráhy k odplavování odpadních látek a kyseliny mléčné ze svalů, prohřívají a odlepují zatuhlou kůži od svalů, a hloubkově masírují svaly vč. jejich úponů.

I ZDE JE NA VÝBĚR

Zvolte si

  • Sportovní masáž Na Dlani

  • Dynamická baňková masáž Na Dlani

SPORTOVNÍ MASÁŽE

Pro koho jsou vhodné

Sportovní masáže doporučujeme všude tam, kde se svaly dostávají buďto jednorázově, nebo pravidelně do velké fyzické zátěže např. při fyzicky náročném povolání, při pravidelném sportovním tréninku, zápase, turistice, při sezónních domácích pracích atd. Z důvodu krátkodobého a jednoúčelového účinku se u sportovních masáží nesnažíme docílit pravidelnosti návštěv jako je tomu např. u kondičních masáží. Sázíme spíše na jejich občasnou potřebnost, jednorázovost, na charakter odborné první pomoci, kterou jen stěží poskytnete sami sobě.

SPORTOVNÍ MASÁŽE

Co možná nevíte

Sportovní masáže dokáží účinně pomáhat svalům nejen po fyzickém výkonu, ale i těsně před ním. V tom případě se jedná o nabuzovací sportovní masáže, což je jejich druhé a stejně důležité využití. Nabuzovací sportovní masáže vám doporučujeme hlavně tehdy, když chcete dostat vaše tělo do provozní teploty ještě dříve než se vrhnete do velkého fyzického výkonu. Tělo je lépe připraveno zvládat tuto plánovanou zátěž a svalový stres. Aktivní sportovci si s námi mohou domlouvat individuální plány sportovních masáží podle svých tréninků.

SPORTOVNÍ MASÁŽE

Jak je provádíme

Pomocí promyšlených postupů dokážeme vaše svaly nejprve velmi dobře prohřát, potom zaktivovat kůži a lymfatický systém, proolejovat, a nakonec je dokonale uvolnit jak v místech úponů, tak v samotné svalové hmotě. Nic nenecháváme náhodě, všechno hraje důležitou roli v kvalitě a hloubce regenerace svalů.Sportovní masáže provádíme v drtivé většině případů jako částečné, a to buďto horní, nebo dolní poloviny těla. Provádíme je vždy vleže na masérském stole s použitím vhodných podložníků. Samozřejmě jsou také jako celkové masáže, ale pouze pro ty klienty, které už osobně dobře známe a pouze na jejich individuální vyžádání. Jedná se totiž o extrémní zátěž pro tělo, kdy si musíme být ve všech směrech jisti, že to zvládne.

MASÁŽE 

Rezervujte si

ZVOLTE SI MASÉRA