Z NAŠÍ AUTORSKÉ DÍLNY

Relaxační zážitkové masáže

Rychlé, hluboké a vyvážené uvolnění těla, důvěra k masérovi, jistota v dotecích, postupné oddání se nenásilnému, ale jasnému vedení, dynamika tahů, střídání tlaků, rytmus střídání podle impulsů těla, krátké dílčí pauzy pro vstřebání právě zažitého, uvědomování si a prožívání všech částí těla, navázání vědomé vnitřní komunikace s tělem, pozorování vlastních myšlenek, tlukotu srdce, užívání si tepla, hudby, hřejivých dlaní maséra, vůní olejů, krátký intenzivní spánek, příjemný návrat do reality.

Relaxační masáže Na Dlani představují skupinu masáží, při kterých klademe důraz na hluboký zážitek z každé fáze masáže, z dokonalého odpočinku, z možnosti se na chvíli zastavit a vypnout, z možnosti znovu navázat kontakt hlavy a ostatních částí těla. Relaxační masáže Na Dlani vás vrátí do vašeho těla. Doplňujeme je o vědomou práci s energií Reiki, tzv. harmonizaci a „dobíjení baterek“. Pocítíte velkou regeneraci fyzických i psychických sil, větší nadhled a optimismus.

Relaxační zážitkové masáže se zaměřují na pomalé, velkoplošné a procítěné techniky, které klienta doslova ukolébávají. Poskytují mu možnost rychle zapomenout na své fyzické tělo a zaměřit se sám na sebe, na svůj psychický stav, na emoce nebo myšlenky. Klient je pozorovatelem sebe samého. Relaxační masáže trvají zpravidla 60, 90 nebo 120 minut. Nelze očekávat, že by kvalitní relaxační masáž trvala kratší dobu než hodinu.

I ZDE JE NA VÝBĚR
Zvolte si

  • Cover masáže

  • Masáž lávovými kameny

  • Těhotenská masáž

  • Medová masáž

MASÁŽE 

Rezervujte si

ZVOLTE SI MASÉRA