4 DENNÍ KURZ

KURZ LAICKÝCH MASÁŽÍ

Originální ucelené postupy masáží z dílny Masérny Na Dlani, kde se během 4 vyučovacích dnů naučíte nejen samotné masérské hmaty a tahy, ale také získáte pohled na masáže a jejich přínos i z terapeutického hlediska, osvojíte si práci s energií a masérské rituály, abyste nebyli vyčerpáni a hlavně přístup ke klientům, kde s nimi nejednáme jako s „položkou na výplatní pásce“.

Kurz probíhá 4 dny, vždy jeden den  6  hodin vyučovacích hodin, obsahem jsou techniky olejových i bezolejových – tlakových masáží celého těla, zacházení s klientem, průběh setkání s klientem, dostatečný prostor pro osvojení si tahů v praxi.

1. VYUČOVACÍ DEN – COVER MASÁŽE
2. VYUČOVACÍ DEN – MASÁŽE ZAD VSEDĚ
3. VYUČOVACÍ DEN – MASÁŽE ZAD VLEŽE
4. VYUČOVACÍ DEN – MASÁŽE DOLNÍCH KONČETIN
CENA: 8000,- Kč / OSTRAVA 
Pro ostatní města je cena stanovena individuálně podle nákladů na pronájem prostor
REZERVACE

Cena: 8.000 Kč | Záloha 5000,- Kč převodem na účet minimálně 7 dní před začátkem kurzu (termín pro podání přihlášek).  Číslo účtu vám bude sděleno jako odpověď na váš registrační E-mail či sms. V případě neúčasti a neomluvení se z kurzu účtujeme storno poplatek ve výši zálohy. Pokud se kurz z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, nebo přesune na jiný termín, peníze vám budou vráceny v plné výši. Cena zahrnuje skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim |

Co s sebou: Pohodlné oblečení, zápisníky, celodenní svačinku a dobrou náladu

Po zdárném absolvování tohoto kurzu, obdrží účastník certifikát o účasti.

Zároveň se můžete po domluvě stát členem depozitního týmu Masérny Na Dlani a můžete využívat výhod pro tyto členy (účast na akcích,  zvýhodněné ceny při nákupu masérských pomůcek, školení atd.). V případě, že maséřina bude to pravé a budete chtít se stát oficiálními členy týmu Masérny Na Dlani, zdárné absolvování tohoto kurzu je hlavní podmínkou pro přijetí do týmu.

KURZ LZE ABSOLVOVAT TAKÉ V PODOBĚ JEDNODENNÍCH KURZŮ

Můžete si tak nakombinovat z vypsaných termínů jednotlivé lekce tak, jak vám to v průběhu roku bude vyhovovat. Účastník kurzu obdrží „žákovskou knihu“, kde budou zaznamenány absolvované kurzy. Certifikát bude vystaven až po absolvování všech 4 lekcí.

REZERVACE

Cena jednoho vyučovacího dne je 3000,- Kč |  Záloha 2000,- Kč převodem na účet minimálně 7 dní před začátkem kurzu (termín pro podání přihlášek) . Číslo účtu vám bude sděleno jako odpověď na váš registrační mail či sms. V případě neúčasti a neomluvení se z kurzu účtujeme storno poplatek ve výši zálohy. Pokud se kurz z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, nebo přesune na jiný termín, peníze vám budou vráceny v plné výši. Cena zahrnuje skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim.

KURZ LAICKÝCH MASÁŽÍ NA DLANI

CO VŠE OBSAHUJE

Cover masáže – relaxační tlaková masáž celého těla přes oblečení či deku 

Postupy Cover masáží Na Dlani jsou jednoduché a mimořádně příjemné. Na své si přijdou velcí stydlíni, kteří na běžné masáže nechodí, protože se stydí před masérem svléknout! Téměř nic k Cover masážím Na Dlani nepotřebujete – ani masérský olej, ani masérský stůl, ani masérnu.

Podrobná znalost teorie, proč a jak Cover masáže Na Dlani vlastně fungují a co všechno v těle klienta a nejen v něm způsobují, je pro tento kurz samozřejmě velmi důležitá a nosná. Více důležitá je ale praxe. Praktickému nacvičování postupů věnujeme nejvíce času tak, abyste byli schopni ihned po kurzu masírovat členy vaší rodiny a známé příp. klienty.

Masáže celého těla – záda vsedě | záda vleže | dolní končetiny vleže

Během 3 lekcí vás postupně naučíme po částech vnímat a masírovat celé tělo metodami, které denně používáme my sami v naší profesionální masérské praxi v Masérně Na Dlani. Tyto metody jsou účinné, bezpečné a chytré. Šetří vaše ruce, tělo a energii, klienta nebolí. Zvládnou je i úplní začátečníci.

Nemusíte být certifikovanými maséry, abyste mohli tento kurz celý absolvovat. Na oficiality nehrajeme. Důležitá je vaše chuť se učit a nadšení pro masérství. Pro začátek vám stačí pouze laické znalosti anatomie, tedy rozmístění orgánů v těle.