PRO NOVÁČKY

Podpora v začátcích

Patronací masérů rozumíme systematické vedení začínajících masérů od úplných začátků až do okamžiku, kdy se rozhodnou postavit se na vlastní nohy. Patronaci mohou poskytovat pouze velmi zkušení maséři, kteří sami provozují vlastní masérnu a jsou stále aktivně činní v masérském oboru.

Každý má u nás šanci splnit si svůj sen. Nehraje roli, zda jste úplní začátečníci nebo už mírně zkušení, že nemáte ještě jistotu, zda je pro vás masérství tím pravým ořechovým, že nechcete někomu něco slibovat nebo se k něčemu zavazovat. Důležité je vaše nadšení. Každý je v něčem dobrý a jde o to objevit, v čem jste dobří zrovna vy a tento talent rozvinout. Vy víte PROČ, my zase víme JAK. Spojme to tedy dohromady a uvidíte ten fičák, co se bude dít!

Sami byste to pravděpodobně nezvládli nebo by to trvalo příliš dlouho. Snadno hrozí, že vás nesmyslné překážky odradí dříve než se vůbec projevíte. Proto je mimořádně vhodné nechat si hned od začátku radit od zkušených, nechat se jimi vést.

Masérství je svět neomezených možností. Není jednoduché se v něm vyznat. S vaším Patronem postupně najdete svou cestu a zviditelníte se pod křídly Masérny Na Dlani. Pomůže vám nastavit reálnou strategii pro váš systematický masérský růst. Všemožně vás podpoříme v jejím plnění. To je ta pravá patronace alá Masérna Na Dlani.

POMÁHÁME V ZAČÁTCÍCH

Patronace

U nás máte nárok na svého Patrona

Na osobního Patrona máte u nás nárok hned, jakmile poznáme, že to s masérstvím pod křídly Masérny Na Dlani myslíte vážně, že jste ochotni se svému umění pravidelně věnovat. Začnete své přípravné období. Jeho cílem bude naučit se masírovat podle úspěšného masérského know-how Masérny Na Dlani, zvládnout všechny zásady, scénář průběhu setkání s klientem, mít v rukách rutinu a vědomě ovládat veškeré pohyby těla během masáže.

Kdo je to Patron

Patronem začínajících masérů se může stát pouze velmi zkušený masér, člen týmu Masérů Na Dlani, který aktivně provozuje vlastní masérnu, je ve styku s realitou a klienty, který vyvíjí lektorskou a přednáškovou činnost. Pouze takový masér je dostatečnou zárukou kvality a opory v časech pro vás dobrých i zlých.

Jeho vedení a péče o váš osobní i odborný růst bude uvážený a plynulým procesem s jasnou osou, budete vědět, kam rostete a budou maximálně zohledněny vaše reálné možnosti rodinné, pracovní, časové, finanční aj. V počátcích budete uchráněni zbytečných rizik, neuvážených investic a chyb začátečníků, budete se vyvíjet rovnoměrně a harmonicky jak po stránce fyzické, psychické, tak i duchovní.

Jak patronace vypadá ve skutečnosti

Patron je vám neustále k dispozici. Můžete využít konzultačních masáží, osobních konzultací, telefonických a elektronických diskusí.

Patronace není povinnost ani závazek

V Masérně Na Dlani maximálně ctíme vaši svobodnou vůli. Jako zákon u nás platí, že v období vaší Přípravky nejste vašemu Patronovi ani Masérně Na Dlani nijak a ničím zavázáni. Jinými slovy – nic pro vás není povinné ani závazné. Kdykoliv se budete moci bez jakýchkoliv následků rozhodnout svou cestu u nás ukončit. Totéž platí i pro Patrona.