Naši maséři

Představujeme vám jednotlivé členy našeho masérského týmu. Nabízíme vám odbornost, dlouholetou praxi a zkušenost, profesionalitu s lidskou tváří a upřímný lidský zájem o vás a vaše potíže. Rádi se o vás postaráme tak, abyste se u nás cítili jako v bavlnce. Stojíme na vaší straně.

 

Daniela Havrlantová

Bc. David Koukal

Mgr. Jan Skura

Daniela Havrlantová Bc. David Koukal Mgr. Jan Skura
tel.: (+420) 732 219 203 tel.: (+420) 732 866 389 tel.: (+420) 775 369 085
Ostrava - Mariánské Hory Jeseník Ostrava - Mariánské Hory

 Michaela Žárská

 

Toto místo čeká na tebe!

Informuj se u Honzy Skury o tvých možnostech a podmínkách, jak se stát jedním ze členů našeho masérského týmu.

Michaela Žárská
tel.: (+420) 605 915 294
Ostrava - Starý Zábřeh


 

Chráníme vaši spokojenost

Jsme tým lidí, které dohromady spojuje velká láska k masérství, k pomoci lidem, touha po seberealizaci a dalším osobním a odborném rozvoji. Ctíme stejnou životní filozofii, filozofii Na Dlani. Sdílíme mezi sebou své životní zkušenosti, dovednosti a znalosti, podporujeme se navzájem, doporučujeme se a doplňujeme.

Po odborné stránce máme všichni společný základ v know-how Masérny Na Dlani, v tzv. Povinném masérském minimu. V tom jsme si velmi podobní. Přesto však každý umíme i něco navíc, čím se od sebe lišíme a v čem je velká síla našeho týmu - dokážeme si společně poradit téměř se vším, co s sebou život masérský přináší.

V případě, že nebudete spokojeni s některým z našich masérů, obraťte se s důvěrou na Honzu Skuru, garanta masérského týmu, tel. (+420) 775 369 085, e-mail: skura@masernanadlani.cz. Najdeme řešení a sjednáme nápravu. Totéž samozřejmě platí i v opačném případě - rádi si poslechneme nebo přečteme váš spokojený ohlas.

 

Staň se jedním z nás

Stát se členem  našeho masérského týmu znamená pochopit, příjmout a ctít filozofii Masérny Na Dlani - filozofií otevřenosti, jednoduchosti a přehlednosti sebe a svého života jako na otevřené dlani. Otevřená dlaň nabízí i otevřené srdce pro citlivý empatický přístup ke klientům a okolí. Pokud jste takto otevření a hledáte sobě podobné lidi, pokud máte týmového ducha, jste komunikativní, máte rádi masáže, a máte zájem se dále otevírat a neustále zdokonalovat, jste u nás na pravém místě - nehledejte, právě jste našli. Zveme vás přidat se k nám. Vítejte!

Stát se jedním z nás je velmi snadné. Máme o vás zájem. Pomůžeme vám, abyste u nás měli od začátku pocit, že k nám patříte už od nepaměti. Jsme otevřeni novým lidem, novým myšlenkám a hledání individuálních cest až na výsluní masérského světa.

Máme zájem o kolegy přirozeně talentované, sebevědomé, zkušené, vnitřně motivované pro tento obor a seberealizaci, kolegy komunikativní a nadšené do masírování, se smyslem pro humor, týmovou hru a fair-play. Pokud jste takoví, jste už jen krůček od vstupu do našeho týmu. Zbývá sladit Povinné masérské minimum, tedy to, co musí každý člen našeho týmu povinně umět a ovládat, abychom měli něco společného.

 

Máme zájem i o úplné začátečníky

Pokud jste zatím masérstvím nepolíbení, nezkušení a začínáte od píky, všemu potřebnému vás v rámci příprav na členství v týmu postupně naučíme. Povedeme vás krok za krokem tak, abyste dříve či později zvládli reálnou masérskou OSVČ praxi a mohli oficiálně fungovat v našem týmu. Budete mít bezplatně k dispozici osobního průvodce - Patrona, tedy zkušeného člena týmu, a ten vám pomůže nastavit individuální plán, jak získat a zdokonalit vaše znalosti i dovednosti. Pomůže vám odhalit, v čem jste dobří a na co máte z masérského oboru talent.

 

Netlačíme na pilu, nespěcháme

Skutečný masérský talent potřebuje hodně zalévat, aby plody jeho úsilí rovnovážně dozrály. Jeho osobnost, masérský sty a rukopis uzrává postupně, nevyhnutelně vždy ruku v ruce s jeho osobním životem. Žádný masér není skutečně dobrý, stabilní ani pevný v kramflecích, pokud mu dobře nefunguje i jeho rodina, rodinné zázemí a osobní vztahy. Je to jako ve spojených nádobách - platí oboustranně zároveň to, že to, co masér řeší se svými klienty a v podnikání, mu přispěje k hlubšímu pochopení a řešení jeho osobních a rodinných věcí, a zároveň to, co řeší v sobě a doma, mu pomůže hlouběji pochopit potíže jeho klientů a jejich trápení. Proto nikam s vámi nebudeme spěchat, budeme trpěliví, přizpůsobíme každý krok na míru vašim momentálním časovým, finančním, pracovním nebo jiným možnostem.

 

Nezávazný pohovor rozhodne

Domluvte si nezávaznou osobní schůzku s Honzou Skurou písemně e-mailem na skura@masernanadlani.cz nebo telefonicky na čísle (+420) 775 369 085. Na základě rozhovoru o vašich představách a na praktickém vyzkoušení si vašich dovedností vám nabídneme vhodnou cestu pod křídly Masérny Na Dlani.

 


Kde nás najdete

Podívejte se na seznam našich provozoven, kam si zajít na masáž.

Vyberte si svého maséra

Prohlédněte si seznam našich masérů a vyberte si. Volba je na vás.

Dejte na doporučení klientů

Zajímá vás, co o nás napsali naši klienti? Poznejte nás blíže.