NEJSME JEN MASÉŘI

Jsme lidé, kteří dělají to co je baví

Nabízím vám odbornost, dlouholetou praxi a zkušenost, profesionalitu s lidskou tváří a upřímný lidský zájem o vás a vaše potíže. Rád se o vás postarám tak, abyste se u nás cítili jako v bavlnce.

MASÉŘI

Kdo za tím vším stojí

MASÉŘI

Depozitní tým

Od roku 2012 u nás funguje depozitní masérský tým. Jedná se o námi vyškolené maséry, kteří mají naše vzdělání a ovládají naše know-how, ale nejsou dosud členy hlavního masérského týmu. Externě se podílí na zajišťování našich zakázek pro různé firmy, hotely, cestovní kanceláře, agentury, a to jak na území ČR, tak i v zahraničí. Podílí se také na našich veřejných akcích.

MASÉŘI 

Chráníme Vaši spokojenost

Jsme tým lidí, které dohromady spojuje velká láska k masérství, k pomoci lidem, touha po seberealizaci a dalším osobním a odborném rozvoji. Ctíme stejnou životní filozofii, filozofii Na Dlani. Sdílíme mezi sebou své životní zkušenosti, dovednosti a znalosti, podporujeme se navzájem, doporučujeme se a doplňujeme.

Po odborné stránce máme všichni společný základ v know-how Masérny Na Dlani, v tzv. Povinném masérském minimu. V tom jsme si velmi podobní. Přesto však každý umíme i něco navíc, čím se od sebe lišíme a v čem je velká síla našeho týmu – dokážeme si společně poradit téměř se vším, co s sebou život masérský přináší.

V případě, že nebudete spokojeni s některým z našich masérů, obraťte se s důvěrou na Honzu Skuru, garanta masérského týmu, tel. (+420) 775 369 085, e-mail: skura@masernanadlani.cz. Najdeme řešení a sjednáme nápravu. Totéž samozřejmě platí i v opačném případě – rádi si poslechneme nebo přečteme váš spokojený ohlas.

MASÉŘI

Staň se i TY jedním z nás

ZJISTIT VÍCE