Marek Ščotka

Marek Ščotka

 

Předal jsem žezlo a stal se opět Poutníkem

Příběh Masérny Na Dlani byl pod mým vedením od samého začátku jedno velké dobrodružství, barevné jako život sám. Stávala se se postupně tím, čím jsem se stával já a naopak. Rostli jsme spolu a zráli ruku v ruce. Co jsem řešil v masérně, to podobné jsem řešil doma. A pak, po mnoha letech přišel čas...

Všechno jednou končí. Rozdané role si člověk jako dobré zachovalé kabáty opatrně ze sebe sundá a pověsí je na věšák na viditelné místo, kde mohou nerušeně větrat a nabírat sílu pro nového nositele, který si je oblékne. Mezitím herci, již zbavení kabátů svých rolí, poodstoupují a z nadhledu se dívají na prožitou cestujako na celek. Vidí ji, hodnotí, poučují se a chystají novou cestu, kde by mohli moudře využít nabytých zkušeností.

Stejně tak tomu bylo i se mnou. Přišel můj čas a já věděl, že musím jinam, že musím dál. Sám. Bez Masérny Na Dlani. Začátkem září 2015 jsem oficiálně vystoupil z role lídra Masérny Na Dlani. Bylo to podobné jako umřít a nic si s sebou nesmět vzít kromě vnitřních pocitů, dojmů, vzpomínek a zkušeností. Mé dílo bylo dokonáno. Mé poslání a poselství, které jsem naší Masérnou Na Dlani chtěl a mohl pro sebe a druhé vykonat, se naplnilo a v mnohém daleko předčilo mé očekávání. Přišel čas předání žezla, odpočinku, vychutnávání z dálky a zúročení nabytých zkušeností do nových projektů, jako např. Antakarana - centrum osobního rozvoje a jógy | Více na www.antakarana.cz.

Našel jsem si místo sebe skvělého nástupce. Skvěle vede Masérnu Na Dlani. Vede ji nově, neotřele, jinak než já, s novou jiskrou a úplně po svém. Není kopií Marka Ščotky a to je moc dobře. Novým lídrem Masérny Na Dlani je Honza Skura. Doporučuji vám jej. Má mou plnou podporu.

 

Kde mě teď najdete a jak se se mnou můžete spojit

Vše podstatné o mě můžete průběžně sledovat na mém osobním webu www.marekscotka.cz nebo na facebooku. Tam najdete nabídku mých služeb, ceníky, kalendář akcí a články, které zveřejňuji.

A jestli ještě masíruji? Ano, ještě ano. Asi jako každý dobrý mistr ve výslužbě si o to více vychutnávám každé naše setkání. Těším se i na vás.

 

Kontakty na mě

Mobil: (+420) 608 808 664
E-mail: marek.scotka@gmail.com
Web: www.marekscotka.cz | www.antakarana.cz
Skype: marek.scotka
Facebook: Marek Ščotka

 

Mé osobní údaje

Datum narození: 5. 11. 1975
Čas narození: 07.35 hod.
Místo narození: Ostrava | Česká republika
Znamení: Štír
Totemové zvíře: Sivý medvěd
Ascendent: Štír
Descendent: Býk
Jižní uzel: Býk
Severní úzel: Štír
Životní číslo: 2 z 11 z 29
Tarot: Velekněžka (Papežka)
Čínský horoskop: Zajíc | živel: dřevo
Keltský horoskop: Topol
Indiánský horoskop: Had

 


Kde nás najdete

Podívejte se na seznam našich provozoven, kam si zajít na masáž.

Vyberte si svého maséra

Prohlédněte si seznam našich masérů a vyberte si. Volba je na vás.

Dejte na doporučení klientů

Zajímá vás, co o nás napsali naši klienti? Poznejte nás blíže.