Marek Ščotka

Marek Ščotka

 

Předal jsem v roce 2015 lídrovské křeslo a stal se Poutníkem

Jsem zakladatelem Masérny Na Dlani. Jsem autorem jejího know-how vč. celoživotního vzdělávacího systému, kariérového systému pro laické i profesionální maséry. Jsem autorem a garantem několika originálních masérských a diagnostických metod, kterými se vyznačuje specifický styl práce ve všech centrech Masérny Na Dlani. Jsem autorem metodických postupů pro přístup k masérskému poslání, ke klientům a k systematické péče o ně během setkání nebo kurzů. Jsem autorem certifikačního systému pro maséry, podle kterého se dodnes vyučují naše masérské kurzy, nabízí se práce a spolupráce talentovaným masérům. Jsem autorem networkingu Na Dlani (síťové spolupráce) s různými odborníky a místy v příbuzných i vzdálených oborech. Jsem autorem systému letního masérského stanu... Marek Ščotka.

Příběh Masérny Na Dlani byl od samotného založení v roce 2002 pod mým vedením jedno velké dobrodružství. Stávala se se postupně tím, čím jsem se stával já a naopak. Rostli jsme spolu a zráli ruku v ruce. Co jsem řešil v masérně, to podobné jsem řešil doma. A pak, po mnoha letech přišel čas...

Všechno jednou končí. Rozdané role si člověk jako dobré zachovalé kabáty opatrně ze sebe sundá a pověsí je na věšák na viditelné místo, kde mohou nerušeně větrat a nabírat sílu pro nového nositele, který si je oblékne. Mezitím herci, již zbavení kabátů svých rolí, poodstoupují a z nadhledu se dívají na prožitou cestujako na celek. Vidí ji, hodnotí, poučují se a chystají novou cestu, kde by mohli moudře využít nabytých zkušeností.

Stejně tak tomu bylo i se mnou. Přišel můj čas a já věděl, že musím jinam, že musím dál. Sám. Bez Masérny Na Dlani. Začátkem září 2015 jsem oficiálně vystoupil z role lídra Masérny Na Dlani. Bylo to podobné jako umřít a nic si s sebou nesmět vzít kromě vnitřních pocitů, dojmů, vzpomínek a zkušeností. Mé dílo bylo dokonáno. Mé poslání a poselství, které jsem naší Masérnou Na Dlani chtěl a mohl pro sebe a druhé vykonat, se naplnilo a v mnohém daleko předčilo mé očekávání. Přišel čas předání žezla, odpočinku, vychutnávání z dálky a zúročení nabytých zkušeností do nových projektů, jako např. Antakarana - centrum osobního rozvoje a jógy | Více na www.antakarana.cz.

Našel jsem si místo sebe skvělého nástupce. Skvěle vede Masérnu Na Dlani. Vede ji nově, neotřele, jinak než já, s novou jiskrou a úplně po svém. Není kopií Marka Ščotky a to je moc dobře. Novým lídrem Masérny Na Dlani je Honza Skura. Doporučuji vám jej. Má mou plnou podporu.

 

Kde mě teď najdete a jak se se mnou můžete spojit

Vše podstatné o mě můžete průběžně sledovat na mém osobním webu www.marekscotka.cz nebo na facebooku. Tam najdete nabídku mých služeb, ceníky, kalendář akcí a články, které zveřejňuji.

A jestli ještě masíruji? Ne, oficiálně už nemasíruji. Vrostl jsem u masérského stolu, zdospělel, zestárnul a odstoupil. Navždy budu masérský stůl a svět milovat a uctívat jako jedno z nejvznešenějších povolání na světě. V roce 2017 jsem masérství pověsil na hřebík a věnuji se něčemu novému, kde mohu věnovat něčemu zcela novému, ještě více komplexnějšímu a náročnějšímu než je masérství. Je to alternativní diagnostika, etikoterapie, osobní a firemní konzultace, mentoring a průvodcování. Momentálně jde o aktivity a služby ve směru vědomých změn v životě, zdraví, vztazích nebo práci. Zabývám se odkrývání a řešení rodových prokletí a dědičných zatížení.

 

Kontakty na mě

Mobil: (+420) 608 808 664
E-mail: marek.scotka@gmail.com
Web: www.marekscotka.cz | www.antakarana.cz
Skype: marek.scotka
Facebook: Marek Ščotka

 

Mé osobní údaje

Datum narození: 5. 11. 1975
Čas narození: 07.35 hod.
Místo narození: Ostrava | Česká republika
Znamení: Štír
Totemové zvíře: Sivý medvěd
Ascendent: Štír
Descendent: Býk
Jižní uzel: Býk
Severní úzel: Štír
Životní číslo: 2 z 11 z 29
Tarot: Velekněžka (Papežka)
Čínský horoskop: Zajíc | živel: dřevo
Keltský horoskop: Topol
Indiánský horoskop: Had

 


Kde nás najdete

Podívejte se na seznam našich provozoven, kam si zajít na masáž.

Vyberte si svého maséra

Prohlédněte si seznam našich masérů a vyberte si. Volba je na vás.

Dejte na doporučení klientů

Zajímá vás, co o nás napsali naši klienti? Poznejte nás blíže.