Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Kurzy masáží jsou hlavním pilířem našeho Vzdělávacího programu Na Dlani. Jsou určeny jak nezkušeným začátečníkům bez praxe, domácím laickým masérům, absolventům rekvalifikačních masérských kurzů, tak i profesionálním masérům. Sestavili jsme je tak, abyste je zvládli v uvedeném čase a mohli získané znalosti a dovednosti ihned použít v praxi.

Veřejný masérský kurz pro laiky i zkušené maséry bez požadavku na odbornost. Ve třetí lekci Kurzu laických masáží se naučíte masírovat nohy vleže od A-Z. Nemusíte být hotovými maséry, abyste mohli absolvovat tento kurz. Stačí vám pouze základní znalosti anatomie. Kromě postupů suché + olejové masáže se naučíte také užitečné věci z psychologie, z energetického fungování těla a orgánů, z alternativní diagnostiky bolestí atd. To vše totiž tvoří nedílnou součást kvalitní masáže podle zásad Masérny Na Dlani. Naučíme vás zábavnou formou všemu potřebnému tak, abyste si uměli v praxi ihned poradit, druhým skutečně pomáhali a neohrožovali je na zdraví. Budou vás učit velmi zkušení lektoři (dosud aktivní maséři). Vězte, že z masírování podle našich postupů vás nebudou bolet prsty, ruce ani záda, ani vás to nebude vycucávat z energie! Kurz laických masáží (celkem 3 samostatné lekce), které je možno absolvovat v libovolném pořadí. Celý kurz laických masáží je ukončen certifikátem o absolvování.

Co můžete od výuky očekávat: Očekávejte malé skupiny kurzistů, neformální přátelskou atmosféru, zábavnou formu výuky, názorné ukázky metody, praktické nácviky ve dvojicích za osobního dohledu lektora. Skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim v ceně.

Cena: 2 000 Kč

Záloha: 500,- Kč převodem na účet minimálně 7 dní před začátkem kurzu (termín pro podání přihlášek) | Číslo účtu vám bude sděleno jako odpověď na váš registrační mail či sms. | V případě neúčasti a neomluvení se z kurzu účtujeme storno poplatek ve výši zálohy | Pokud se kurz z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, nebo přesune na jiný termín, peníze vám budou vráceny v plné výši.| Cena zahrnuje skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim | Možnost zakoupení masérských potřeb na místě | Možnost neomezeného počtu opakování kurzu zdarma.

Lektor:  Honza Skura, tel.: (+420) 775 369 085

Přihlášky:  posílejte do 7 dnů před kurzem, E-mailem na skura@masernanadlani.cz nebo smskou na číslo 775 369 085 | Do přihlášky uveďte vaše celé jméno vč. titulů, telefonní číslo, město, e-mail a datum narození pro vydání certifikátu. Následně vám bude posláno číslo účtu pro zaplacení zálohy. Děkuji za pochopení.

Co s sebou: Pohodlné oblečení, zápisníky, celodenní svačinku a dobrou náladu. Těším se na vás. Honza.

Fotky z našich akcí >.