Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Kurzy masáží jsou hlavním pilířem našeho Vzdělávacího programu Na Dlani. Jsou určeny jak nezkušeným začátečníkům bez praxe, domácím laickým masérům, absolventům rekvalifikačních masérských kurzů, tak i profesionálním masérům. Sestavili jsme je tak, abyste je zvládli v uvedeném čase a mohli získané znalosti a dovednosti ihned použít v praxi.

Naučte se netradiční metodě olejové masáže zad vsedě, kterou můžete provádět libovolně doma, na návštěvě, na dovolené, v práci atd. protože nevyžaduje žádnou přípravu, odborné prostředí, žádné pomůcky ani masérský stůl! Tato jedinečná metoda pochází z autorské dílny Masérny Na Dlani. V praxi dokážete touto metodou během 20 – 30 minut poskytnout dokonale propracovanou, bezpečnou a účinnou první pomoc vašim partnerům, dětem nebo klientům od akutních stresů (ztuhnutí), lokálních bolestí nebo únavy. Dokážete jí také kompletně zrelaxovat a znovu sjednotit všechny části těla do jednoho funkčního celku. Další z řady luxusních partnerských nebo rodičovských masáží pro běžné domácí masírování – možno je provádět na židli! Kurz laických masáží (celkem 3 samostatné lekce), které je možno absolvovat v libovolném pořadí. Celý kurz laických masáží je ukončen certifikátem o absolvování.

Co můžete od výuky očekávat: Očekávejte malé skupiny kurzistů, neformální přátelskou atmosféru, zábavnou formu výuky, názorné ukázky metody, praktické nácviky ve dvojicích za osobního dohledu lektora. Skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim v ceně. Kurz je ukončen certifikátem o absolvování.

Cena: 2 000 Kč

Záloha: 500,- Kč převodem na účet minimálně 7 dní před začátkem kurzu (termín pro podání přihlášek) | Číslo účtu vám bude sděleno jako odpověď na váš registrační mail či sms. | V případě neúčasti a neomluvení se z kurzu účtujeme storno poplatek ve výši zálohy | Pokud se kurz z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, nebo přesune na jiný termín, peníze vám budou vráceny v plné výši.| Cena zahrnuje skripta, spotřebovaný materiál, základní pohoštění a celodenní pitný režim | Možnost zakoupení masérských potřeb na místě | Možnost neomezeného počtu opakování kurzu zdarma.

Lektor:  Honza Skura, tel.: (+420) 775 369 085

Přihlášky:  posílejte do 7 dnů před kurzem, E-mailem na skura@masernanadlani.cz nebo smskou na číslo 775 369 085 | Do přihlášky uveďte vaše celé jméno vč. titulů, telefonní číslo, město, e-mail a datum narození pro vydání certifikátu. Následně vám bude posláno číslo účtu pro zaplacení zálohy.

Co s sebou: Pohodlné oblečení, zápisníky, celodenní svačinku a dobrou náladu. Těším se na vás. Honza.

Fotky z našich akcí >.